Volné pracovní místo  Architekt kybernetické bezpečnosti

Lokalita Praha a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Máme cíl, máme vizi a máme Ti co nabídnout!

Jaký bude náš tým? … NEJLEPŠÍ! Společně vybudujeme výkladní skříň kybernetické bezpečnosti. Přidej se do společnosti, která Ti nabídne nejmodernější pojetí a styl řízení IT a kybernetické bezpečnosti.

Druh PPV:

  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště:

  • V Celnici 1028/10, 110 00 Praha – Nové Město

Možný nástup:

  • Ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  • Minimálně SŠ s maturitou

Požadovaná praxe:

  • Minimálně 5 let praxe v oblasti kybernetické bezpečnosti

Požadovaný profil:

  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Znalost principů kybernetické bezpečnosti
  • Znalost nástrojů a technologií pro monitorování a detekci hrozeb, jako jsou SIEM, EDR/XDR, IDS/IPS, FW, AV
  • Znalosti v oblasti bezpečnosti koncových stanic a serverů
  • Analytické myšlení a prezentační schopnosti
  • Chuť se rozvíjet a pracovat na sobě

Pracovní náplň:

  • Koordinace programu kybernetické bezpečnosti v souladu se zákonnými požadavky, relevantními normami a nejlepší praxí
  • Navrhování a implementace komplexní architektury kybernetické bezpečnosti pro ICT systémy Správy železnic
  • Zaměření na ochranu kritické informační infrastruktury, uživatelských sítí a OT zařízení
  • Implementace robustních bezpečnostních kontrol a technologií pro prevenci, detekci a reakci na kybernetické hrozby

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení srovnatelné se soukromou sférou
  • Unikátní pracovní příležitost v rozmanitém prostředí, kde klademe vysoký důraz na kybernetickou bezpečnost, kterou neustále rozvíjíme.
  • Být součástí na nejrozsáhlejších implementačních projektech kybernetické bezpečnosti v ČR
  • Příjemné benefity (6 týdnů dovolené, zaměstnaneckou inKartu, elektronické stravenky nebo stravenkový paušál, kartu MultiSport, příspěvky z FKSP na dovolenou a další)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zvýšený nárok dovolené
  • Práci v nových kancelářích v centru Prahy dobře dostupnou MHD, vlakem
  • Jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • Volnočasovou kartu MultiSport
  • Po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.

Máte zájem o nabídku Architekt kybernetické bezpečnosti?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Architekt kybernetické bezpečnosti

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.